Jaki płot z drewna wybrać?

Sielski ze sztachet lub nowoczesny z paneli – płot również jest bardzo istotnym elementem otoczenia domu. Może sprawić, że całość zyska spójny charakter, jeśli tylko będzie idealnie dopasowany do pozostałych elementów przestrzennych na posesji.

Łuparka i frezarka, czyli obróbka drewna w zależności od potrzeb

W zależności od przeznaczenia, obrabianie drewna może odbywać się pod kątem praktycznym albo estetycznym. W pierwszym wypadku będzie to choćby przygotowanie wszelkiego rodzaju płyt, desek czy elementów konstrukcyjnych, ale też na przykład materiału opałowego, w drugim – między innymi wycinanie w drewnie najróżniejszych kształtów. Choć snycerstwo, czyli sztuka rzeźbienia w drewnie, jest stara jak świat, […]

Jak wykorzystać skrzynki po owocach w aranżacji wnętrz?

Europalety w aranżacji mieszkań i tarasów nie dziwią już nikogo. Równie efektownym pomysłem jest zastosowanie skrzynek po owocach w aranżacji wnętrz. Dają one ogromne pole do wnętrzarskich eksperymentów oraz sprawdzenia swoich zdolności manualnych. Ze skrzynek możesz bowiem samodzielnie wykonać nawet meble. Oto kilka sposobów na wykorzystanie skrzynek po owocach w aranżacji wnętrz.